Klient na prvom mieste!

EXCIMER - Očné laserové centrum Bratislava - Karlova Ves je úzkym špecialistom na odstraňovanie dioptrických chýb oka: krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu u klientov, ktorí sa chcú zbaviť okuliarov a kontaktných šošoviek. Ako prvé centrum na Slovensku, sme sa špecializovali na odstraňovanie dioptrií za pomoci laserovej technológie a úspešne fungujeme dodnes.

Od začiatku nášho vzniku sa sústreďujeme na potreby nášho klienta, jeho zdravie a spokojnosť sú vždy na prvom mieste. V priebehu 27 rokov pôsobenia na slovenskom trhu sme úspešne vykonali viac ako 95 000 zákrokov bez rezu oka, čím sa nemôže pochváliť žiadne iné centrum v strednej Európe.

Lekári nášho centra ako prví na Slovensku v roku 1993, v priestoroch Očnej kliniky v Bratislave na Kramároch, začali využívať excimerový laser v refrakčnej chirurgii. Po niekoľkých rokoch úspešných operácii sme sa rozhodli túto technológiu využiť v súkromnom sektore. V roku 1995 sme otvorili EXCIMER - Očné laserové centrum v Karlovej Vsi v Bratislave.

Za viac ako 27 rokov nášho fungovania sme sa stali lídrom v odbore refrakčnej chirurgie oka, nielen na Slovensku, ale v celej strednej Európe. Naše centrum je známe v mnohých európskych krajinách ako sú Česká republika, Švajčiarsko, Nemecko, či Rakúsko.

Vďaka nášmu profesionálnemu prístupu a výborným výsledkom sme získali dôveru i uznanie mnohých zahraničných kliník i klientov. Spolupracujeme s viacerými odborníkmi na Slovensku i v zahraničí a od roku 2007 pôsobíme ako jediné školiace pracovisko Slovenskej Zdravotníckej Univerzity v Bratislave v oblasti refrakčnej chirurgie

V súčasnosti ponúkame všetky moderné operačné metódy v oblasti refrakčnej chirurgie. Naši lekári a sestry pracujú len s najmodernejšími technológiami a ako jediné očné laserové centrum na Slovensku prevádzkujeme dva excimerové lasery a jeden femtosekundový laser na jednom pracovisku.

V januári 2014, pribudol do našej technologickej výbavy naozaj unikátny prístroj - Schwind Amaris 1050 RS 7D. Prvý a zatiaľ jediný 7D laser na Slovensku. Môžeme sa taktiež pochváliť tým, že naše centrum bolo iba piatym excimerovým pracoviskom na svete, ktoré disponovalo týmto prístrojom. Táto novinka posúva bezpečnosť, presnosť a rýchlosť operácie excimerovým laserom opäť o krok vpred.

V máji tohto roku sme oslávili už 27. výročie nášho fungovania.

Pozeráte sa na svet cez okuliare?

okuliare

Radi Vám pomôžeme.

OBJEDNAJTE SA ONLINE

Zverte svoje oči do rúk tým najskúsenejším.

POZÝVAME VÁS NA BEZPLATNÚ PREZENTÁCIU
NA TÉMU LASEROVÉ OPERÁCIE OČÍ

Naši odborníci Vám radi odpovedia na všetky otázky.

KEDY JE ĎAĽŠIA PREZENTÁCIA?