LÍDER VĎAKA TECHNIKE A SKÚSENOSTIAM!

Prečítajte si 11 dôvodov prečo sa nechať operovať
práve v našom laserovom centre

Prvenstvo v refrakčnej chirurgii Prof. MUDr. Andrej Černák, DrSc. FEBO, zakladateľ nášho centra EXCIMER, vykonal v roku 1993 za asistencie našej lekárky MUDr. Eleny Siskovej Csc. úplne prvú laserovú operáciu očí na Slovensku.
28 rokov skúsenostív oblasti refrakčnej chirurgie, vďaka ktorým sme sa stali lídrom a úzkym špecialistom v odbore odstraňovania dioptrií.
90 000 operácií excimerovým laserom.Úspešne sme odoperovali najviac klientov na jednom pracovisku v strednej Európe metódou bez rezu oka.
Jediný 7D laser na SlovenskuNaše centrum je piatym excimerovým pracoviskom na svete, ktoré disponuje prístrojom Schwind Amaris 1050 RS 7D.
Smart Pulse technológia,vďaka ktorej zažijete skutočný “wow efekt” - skvelú zrakovú ostrosť krátko po zákroku s minimálnym pooperačným diskomfortom.
SmartSurfACE 7DAko jediní na Slovensku a v Čechách ponúkame bezkontaktnú operačnú metódu bez rezu do oka SmartSurfACE 7D, ktorá je celosvetovým trendom v oblasti refrakčnej chirurgie.
Zaručené operačné postupy a metódy. Preferujeme metódy, ktoré sú dlhodobo testované vo svete, bez preukázateľných komplikácií v dlhodobom časovom horizonte.
Vysoko profesionálny tím.Už viac ako 20 rokov sa o vás stará stabilný tím špičkových operatérov a ústretový personál.
Jediné školiace pracovisko Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave v oblasti refrakčnej (excimerovej) chirurgie. (Od roku 2007)
Garantujeme medzinárodné štandardy.Sme vyhľadávaní aj širokou zahraničnou klientelou a patríme medzi najuznávanejšie excimerové pracoviská na Slovensku.
Doživotná záruka na operáciu Vašich očí je garanciou, že za prípadné dokorekcie nič neplatíte.

Povedali o nás

Zuzulova

“Profesionálna práca doktorov a sestriciek z EXCIMERu mi pomohla k skvelým športovým výsledkom. Vdaka skúsenostiam lekárskeho tímu a špickovej technike, ktorou EXCIMER disponuje, môžem aj ja získavat dalšie skúsenosti a podávat špickové výkony na zjazdovkách po celom svete.
Operáciu som absolvovala v máji roku 2014 a už pár dní po zákroku som naplno zaberala v tréningovom procese.”

Veronika Velez-Zuzulová
zjazdová lyžiarka

Monika Dzurikova

Je to úžasný pocit bez okuliarov. Odmaľujem sa, kedy chcem, do vody skočím bez rozmyslu, nezaparujú sa mi okuliare v chladných dňoch. Jednoducho, zlepšila sa mi kvalita života a ja som rada, že som sa na tuto operáciu odhodlala.

Gabriela Dzúriková
herečka
ANNA AMENOVÁ

Dlho som si na internete pozerala centrá špecializované na odstraňovanie dioptrií , čítala som si recenzie na tieto centrá a samozrejme som navštívila fóra, kde prispievatelia opisovali nielen zákrok ale aj pocity. Keď som prišla na prvú konzultáciu, bola som rozhodnutá. Stretla som sa nielen s príjemným personálom, ale samozrejme so špičkovo vybaveným zariadením.

Anna Amenová
Miss Universe SR 2010

ĽUBOSLAVA VELECKÁ

Zistila som si, že v tomto centre pracuje tím lekárov, ktorí majú najdlhšie skúsenosti s excimerovými operáciami, čiže najdlhšie zo všetkých zariadení tohto typu. Očné laserové centrum v Karlovej Vsi mi odporučili aj moji známi, ktorí boli veľmi spokojní nielen s výsledkom, ale aj s ochotou a prístupom personálu.

Ľuboslava Velecká
podnikateľka
DANO DANGL

Strach som nemal, ale bol som v očakávaní... No a potom? Potom to bolo zrazu všetko fajn. Ešte niekoľko mesiacov som si naprával okuliare na nose zo zvyku, ale dnes to už nerobím a vidím. A to je podstatné.

Dano Dangl
herec

Pozeráte sa na svet cez okuliare?

okuliare

Radi Vám pomôžeme.

OBJEDNAJTE SA ONLINE

Zverte svoje oči do rúk tým najskúsenejším.

POZÝVAME VÁS NA BEZPLATNÚ PREZENTÁCIU
NA TÉMU LASEROVÉ OPERÁCIE OČÍ

Naši odborníci Vám radi odpovedia na všetky otázky.

KEDY JE ĎAĽŠIA PREZENTÁCIA?