Ďalšie prístroje

Základom bezchybného a presného predoperačného vyšetrenia sú tie najkvalitnejšie a najmodernejšie diagnostické prístroje.
V Excimer laserovem centre nájdete len absolútnu špičku.

Ocular Response Analyzer

Prístroj ORA umožňuje bezkontaktné meranie vnútroočného tlaku a zisťuje aj biomechanické vlastnosti, pružnosť rohovky (hysterézu). Určenie hysterézy je veľmi dôležité v refrakčnej chirurgii, pretože vďaka tomuto parametru dokážeme individuálne správne zvoliť typ operačnej metódy, ako aj predvídať možné pooperačné komplikácie, najmä chorobného stenčenia rohovky (ektázie). Vieme určiť aj účinnosť liečby pri keratokónuse, ako aj správne zmerať vnútroočný tlak po akomkoľvek zákroku na rohovke a tým zabezpečiť správny manažment pacienta po zákroku. Sme jedným z dvoch refrakčných centier na Slovensku, ktoré disponujú týmto prístrojom.

pristroje

Sirius

Vysoko precízne viacúčelové zariadenie na vyšetrovanie rohovkovej topografie a bezkontaktnej pachymetrie. Tento systém poskytuje najrýchlejšiu 3-dimenzionálnu analýzu celej rohovky so súčasným meraním hrúbky rohovky v každom jej bode. Na základe tohto vyšetrenia, je naprogramovaný zákrok maximálne presný to jest „šitý na mieru pacienta“.

pristroje

Ocular wavefront Analyzer

Najnovšia generácia viacúčelového aberometra. Analyzuje celý optický systém oka. Poskytuje dôležité údaje k diagnostike očných ochorení.

pristroje

Schwind cam

Najnovšia verzia softvéru Schwind cam ponúka najpresnejšie naplánovanie excimer laserového zákroku „ šitého na mieru pacienta“. Má široký okruh aplikácií v refrakčnej chirurgii.

pristroje

Rohovkový Wavefront analyzátor –Scaut

Je prístroj na vyšetrenie rohovkovej topografie a vykonáva 3-dimenzionálnu mapu a analýzu povrchu rohovky. Ponúka presné naprogramovanie refrakčného zákroku.

Pozeráte sa na svet cez okuliare?

okuliare

Radi Vám pomôžeme.

OBJEDNAJTE SA ONLINE

Zverte svoje oči do rúk tým najskúsenejším.

POZÝVAME VÁS NA BEZPLATNÚ PREZENTÁCIU
NA TÉMU LASEROVÉ OPERÁCIE OČÍ

Naši odborníci Vám radi odpovedia na všetky otázky.

KEDY JE ĎAĽŠIA PREZENTÁCIA?