Čo o nás povedali naši pacienti. Nie len známe tváre, ale najmä pacienti očného laserového centra EXCIMER.

Veronika Velez-Zuzulová
bývalá profesionálna lyžiarka

Veronika Velez-Zuzulová

Dnes je tomu už 7 rokov, čo som absolvovala laserovú operáciu očí v EXCIMERi. Profesionálna práca doktorov a sestričiek mi pomohla k skvelým športovým výsledkom. Vďaka skúsenostiam lekárskeho tímu a špičkovej technike, ktorou EXCIMER disponuje, mi umožnili získavať ďalšie skúsenosti a podávať špičkové výkony na zjazdovkách po celom svete.

Filip Jančík
svetoznámy huslista

Jancik

Keď som sa rozhodoval pre laserovú operáciu očí, EXCIMER skončil po mojom dôkladnom prieskume ako jasný víťaz. Viac ako 20 ročné skúsenosti, najmodernejšie technológie a špičkoví odborníci. Slovenské zdravotnícke zariadenie, ktoré patrí medzi najlepšie laserové centrá v celej Európe! Personál pracoval na najvyššej úrovni bez najmenších zaváhaní. Jedno veľké ĎAKUJEM.

Lucia Hrušková
youtuberka

Hrušková

Laserovej operácie očí som sa veľmi obávala. Konkurencia EXCIMERu ma v minulosti neraz oslovila a ponúkla mi takýto zákrok podstúpiť. No až návšteva EXCIMERu ma presvedčila. Láskavý a profesionálny prístup celého tímu ma zbavil akéhokoľvek strachu. Som rada, že som si vybrala EXCIMER a ich a metódu SmartSurfACE 7D.

MUDr. Ladislav Kardoš
vedúci očný lekár Nemocnica Galanta

Kardoš

Pre očiara pôsobiaceho dlhodobo na Slovensku je EXCIMER jasná voľba, pretože je absolútnou špičkou v laserových operáciách nielen na Slovensku, ale v celej Európe. S výsledkom zákroku som nadmieru spokojný a môžem ho s čistým svedomím svojim pacientom odporúčať.

Matej Zrebný
youtuber

Zrebný

Pane Bože, ja konečne vidím, je to zázrak! A to hlavne všetko vďaka centru EXCIMER, kde som sa stretol s veľkým profi prístupom. Laserová operácia očí bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí!

Lucia Javorčeková
fitness modelka

Javorčeková

Okuliare mi zavadzali takmer pri všetkom. Môj aktívny životný štýl a dioptrie na nose, to jednoducho nešlo dokopy. Preto som nosievala šošovky, ktoré mi neraz spôsobili zápaly a nepríjemnosti v očiach. Teraz som šťastná, že ich už vďaka EXCIMERu vôbec nepotrebujem. Môj zrak funguje na 120%, a to všetko vďaka skvelej práci lekárov a bezkontaktnej metóde SmartSurfACE 7D.

Dano Dangl
herec a moderátor

Dangl

Strach som nemal, ale bol som v očakávaní. No a potom? Potom to bolo zrazu všetko fajn. Ešte niekoľko mesiacov som si naprával okuliare na nose zo zvyku, ale dnes to už nerobím a vidím. A to je podstatné.

Adam Suchánek
profesionálny fotograf

Suchánek

Absolvovať laserovú operáciu očí považujem za jeden z mojich najlepších nápadov. Dovtedy mi pätnásť rokov otravovali život okuliare alebo kontaktné šošovky. Každopádne, už osem rokov som spokojný bez nich. No a keďže som fanúšik kvalifikovaných rozhodnutí, všetko som si vtedy naštudoval a rozhodol sa pre centrum EXCIMER. Pozdávalo sa mi, že fungujú už od roku 1995.

Paulína Altofová
blogerka

Paulina Altofová.jpg

V prvý týždeň som plakala, ale od radosti! Nevedela som totiž pochopiť, že konečne vidím. Laserová operácia očí bola najkrajším darom, ktorý mi EXCIMER mohol dať. Jednoznačne jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. Som rada, že som nepočúvala všetkých tých, ktorí mi vraveli, že by som mala s operáciou ešte počkať. Navyše som ušetrila nemalé finančné prostriedky, ktoré som dovtedy investovala do kontaktných šošoviek a okuliarov. Som nesmierne rada, že som si vybrala laserové centrum EXCIMER, ktoré má nielen 28 rokov skúseností a tie najmodernejšie technológie, ale aj tých najmilších zamestnancov na svete.

MUDr. Daniela Asimov
pediatrička

MUDr. Asimov.jpg

S výsledkom zákroku, ako aj s profesionálnym prístupom celého personálu som maximálne spokojná. Ako doktorka pôsobiaca v zahraničí, som nesmierne hrdá, že aj na Slovensku nájdeme špičkovú zdravotnú starostlivosť na svetovej úrovni.

Gabriela Dzúriková
herečka

Gabriela Dzúriková.jpg

Je to úžasný pocit žiť bez okuliarov. Odmaľujem sa, kedy chcem, do vody skočím bez rozmyslu, nezaparujú sa mi okuliare v chladných dňoch. Jednoducho, zlepšila sa mi kvalita života a ja som rada, že som sa na túto operáciu odhodlala a vybrala si to správne centrum.

Nikoleta Vujisič
fyzička, spisovateľka a blogerka

Nikoleta Vujisic.jpg

Ľudský prístup, skvelý tím, špičkové vybavenie, najviac zoperovaných klientov v strednej Európe a najdlhšie skúsenosti na Slovensku ma presvedčili, že EXCIMER je tá pravá voľba. Už je to rok, čo po operácii vidím na 100% a kvalita môjho života je na úplne inej úrovni ako kedykoľvek predtým. Robia tu naozaj zázraky na počkanie!

MUDr. Zuzana Petrová
radiologička

MUDr. Zuzana Petrová.jpg

V EXCIMERi som sa stretla s odborníkmi, ktorí boli maximálne profesionálni, od diagnostiky cez zákrok až po pooperačnú starostlivosť urobili pre mňa 100%.

Soňa Štefková
modelka

Soňa Štefková.jpg

Bola som operovaná metódou SmartSurfACE 7D, ktorú EXCIMER poskytuje ako jediný na Slovensku. A aj vďaka tejto metóde som si prešla zákrokom rýchlo, bez strachu a stresu. A viete čo? Som maximálne spokojná, vidím až za roh! Navyše sa o mňa celý personál staral ako o princeznú :)

Gábor Boros
Zakladateľ a CEO Refresher.sk

Gabor_boros.jpg

Roky som váhal, či sa do operácie pustiť. V minulosti som aj jeden termín zrušil, lebo som sa vyslovene bál. Dva dni po operácii boli nepríjemné, týždeň s miernym obmedzením, ale už vidím druhý rok na 100%! Rozhodnutie ísť do EXCIMERu bolo správne. Nemal som sa veru báť, ale mal som to urobiť skôr.

Štefan Bohucký
model

Štefan Bohucký.jpg

Ďakujem EXCIMERu za super odvedenú prácu a rovnako za jeho profesionálny tím, organizáciu a ochotné, milé sestričky. Centrum môžem len odporučiť a mrzí ma, že som túto operáciu nepodstúpil už skôr :)

Petra Dzvoníková
blogerka

Petra Dzvoníková.jpg

O operácii sme s manželom snívali dlho, no stále sme ju z nejakého dôvodu odkladali. Centrum EXCIMER bola jasná voľba, keďže zoperovali aj ostatných členov našej rodiny. Už od samotného predoperačného vyšetrenia sme sa cítili veľmi príjemne a to vďaka milému a profesionálnemu prístupu sestričiek a lekárov. Ďakujeme EXCIMERu za to, že nám obom splnili sen zbaviť sa okuliarov.

Michal Gajdošech
model

Michal Gajdošech.jpg

Začal by som týmto: NEBOJTE SA! Pretože sa niet čoho báť. V EXCIMERi som sa stretol s obrovskou profesionalitou celého tímu, všetci veľmi milí a nápomocní. Môžem len a len vrelo odporučiť.

Anna Amenová
Miss Universe SR 2010

Anna Amenová.jpg

Dlho som si na internete pozerala centrá špecializované na odstraňovanie dioptrií, čítala som si recenzie na tieto centrá a samozrejme som navštívila fóra, kde prispievatelia opisovali nielen zákrok, ale aj pocity. EXCIMER mi vďaka tomu vychádzal ako najlepšia voľba. Keď som prišla na prvú konzultáciu, bola som rozhodnutá. Stretla som sa nielen s príjemným personálom, ale samozrejme so špičkovo vybaveným zariadením.

Dominika Marková
modelka

Dominika Marková.jpg

Bolo to moje najlepšie rozhodnutie! Ľudia, je to neskutočné, nebojte sa, neváhajte! Ja som sa nebála ani trošku. Vedela som, že onedlho uvidím a tá túžba po živote bez okuliarov bola veľmi silná. Strašne som po tom túžila a EXCIMER mi môj sen splnil.

Denisa Makyšová
moderátorka a redaktorka

Denisa Makyšová.jpg

Čo by som zdôraznila je úžasný prístup celého personálu očného laserového centra EXCIMER, ale aj to, že aj keď som stresovala a mala veľa otázok, vždy mi na ne pokojne odpovedali, boli ústretoví a predovšetkým ľudskí.

Andrea Blesáková
Fotografka

Andrea Blesáková.jpg

Ďakujem EXCIMERu, že mi mohol prinavrátiť nielen zrak, ale aj zážitky bez okuliarov. Som aktívny, mladý človek a navyše profesionálne fotím. Pri mojej práci často zachytím dych berúce okamihy života, ktoré som si však v skutočnom živote nedokázala plnohodnotne s okuliarmi vychutnať. Teraz už naozaj žijem život bez obmedzení a zážitky si vychutnávam nielen cez objektív.

Barbora Žilecká
herečka a speváčka

Barbora-Žilecká.jpg

Neviem si predstaviť lepšiu zdravotnú a psychickú starostlivosť, ako v očnom centre EXCIMER. Neskutočne profesionálny prístup po každej stránke. Z celého srdca im ďakujem, že vidím bez okuliarov a šošoviek.

Anikó
EXCIMER sestrička

Anikó Kozlíková_sestra.jpg

Dlhé roky som trpela ďalekozrakosťou, až kým som nezačala pracovať pre centrum EXCIMER. Vďaka nemu mám nielen skvelú prácu a kolegov, ale aj nový a krajší pohľad na život. Odporúčam!

Tamara
EXCIMER sestrička

Tamara Ottová_sestra.jpg

Čo by som to bola za EXCIMER sestričku, keby som sama nepodstúpila laserovú operáciu očí? Vďaka EXCIMERu vidím už niekoľko rokov bez okuliarov a z vlastnej skúsenosti viem pochopiť a poradiť všetkým našim klientom. Laserová operácia očí mi zmenila život.

Natália Hatalová
Speváčka a herečka

Natalia hatalová.jpg

Absolútna spokojnosť, profesionálny prístup a kolektív milých ľudí pokope. To je EXCIMER.

Vierka Ayisi
tanečníčka a inštruktorka jógy

Vierka Ayisi.jpg

Usmievaví profesionáli, čo sa o Vás dokonale postarajú. EXCIMER môžem iba odporúčať.

Fero Joke
Komik

Fero joke.jpg

Som rád, že sa o môj zrak stará EXCIMER, v ktorom sa necítim len ako pacient, ale aj ako ľudská bytosť. Navyše ako komik viem oceniť, že aj zdravotný personál EXCIMERu má zmysel pre humor :)

Fredy Ayisi
tanečník a inštruktor jógy

Fredy Ayisi.jpg

Už roky sa o môj zrak stará práve EXCIMER. Za ten čas som si vybudoval s každým členom ich tímu priateľský vzťah plný dôvery. Každému veľmi rád odporučím to najpriateľskejšie očné laserové centrum EXCIMER :)

Pozeráte sa na svet cez okuliare?

okuliare

Radi Vám pomôžeme.

OBJEDNAJTE SA ONLINE

Zverte svoje oči do rúk tým najskúsenejším.

POZÝVAME VÁS NA BEZPLATNÚ PREZENTÁCIU
NA TÉMU LASEROVÉ OPERÁCIE OČÍ

Naši odborníci Vám radi odpovedia na všetky otázky.

KEDY JE ĎAĽŠIA PREZENTÁCIA?