Čo o nás povedali naši pacienti. Nie len známe tváre, ale najmä pacienti očného laserového centra EXCIMER.

Veronika Velez-Zuzulová
zjazdová lyžiarka

Veronika Velez-Zuzulová

“Profesionálna práca doktorov a sestričiek z EXCIMERu mi pomohla k skvelým športovým výsledkom. Vďaka skúsenostiam lekárskeho tímu a špičkovej technike, ktorou EXCIMER disponuje, môžem aj ja získavať ďalšie skúsenosti a podávať špičkové výkony na zjazdovkách po celom svete.
Operáciu som absolvovala v máji roku 2014 a už pár dní po zákroku som naplno zaberala v tréningovom procese.”

Anna Amenová
Miss Universe SR 2010

Anna Amenová

Dlho som si na internete pozerala centrá špecializované na odstraňovanie dioptrií , čítala som si recenzie na tieto centrá a samozrejme som navštívila fóra, kde prispievatelia opisovali nielen zákrok ale aj pocity. Keď som prišla na prvú konzultáciu, bola som rozhodnutá. Stretla som sa nielen s príjemným personálom, ale samozrejme so špičkovo vybaveným zariadením.

Dano Dangl
herec

Dano Dangl

Strach som nemal, ale bol som v očakávaní... No a potom? Potom to bolo zrazu všetko fajn. Ešte niekoľko mesiacov som si naprával okuliare na nose zo zvyku, ale dnes to už nerobím a vidím. A to je podstatné.

Gabriela Dzúriková
herečka

Gabriela Dzúriková

Je to úžasný pocit bez okuliarov. Odmaľujem sa, kedy chcem, do vody skočím bez rozmyslu, nezaparujú sa mi okuliare v chladných dňoch. Jednoducho, zlepšila sa mi kvalita života a ja som rada, že som sa na tuto operáciu odhodlala.

Ľuboslava Velecká
podnikateľka

Ľuboslava Velecká

Zistila som si, že v tomto centre pracuje tím lekárov, ktorí majú najdlhšie skúsenosti s excimerovými operáciami, čiže najdlhšie zo všetkých zariadení tohto typu. Očné laserové centrum v Karlovej Vsi mi odporučili aj moji známi, ktorí boli veľmi spokojní nielen s výsledkom, ale aj s ochotou a prístupom personálu.

Marián Leško
spokojný pacient - FB

Ďakujem skvelému kolektívu v Excimeri za skvalitnenie môjho života.A všetkým, ktorí nad operáciou premýšľajú a stále váhajú, rád poradím niečo z vlastnej skúsenosti - 99% problémov, ktoré so zákrokom súvisia, sú práve tie zbytočné obavy.

Pozeráte sa na svet cez okuliare?

okuliare

Radi Vám pomôžeme.

OBJEDNAJTE SA ONLINE

Zverte svoje oči do rúk tým najskúsenejším.

POZÝVAME VÁS NA BEZPLATNÚ PREZENTÁCIU
NA TÉMU LASEROVÉ OPERÁCIE OČÍ

Naši odborníci Vám radi odpovedia na všetky otázky.

KEDY JE ĎAĽŠIA PREZENTÁCIA?