Rexon Eye

Účinná liečba suchého oka

Syndróm suchého oka, ľudovo nazývaný aj Suché oko je civilizačné ochorenie, ktoré sa týka stoviek miliónov ľudí po celom svete. Podľa najnovších odhadov týmto syndrómom trpí až 15% svetovej populácie. Takmer každý tretí pacient, ktorý vyhľadá oftalmológa, si domov odnesie diagnózu Syndróm suchého oka. Ide o pomerne bolestivé a spravidla chronické ochorenie, ktoré má rôzne štádia a formy. Až doposiaľ existovali len veľmi obmedzené formy liečby.

Ako vzniká syndróm suchého oka?

Suché oko patrí medzi najčastejšie zdravotné ťažkosti, spájajúce sa s vplyvom prostredia, v ktorom človek žije. Odhaduje sa, že práve podmienky v ktorých žijeme, majú 35-50% podiel na vzniku tohto ochorenia. V tejto súvislosti sa často hovorí aj o syndróme „nezdravej“ budovy (nízka vlhkosť, nesprávna izbová teplota, vysoká prašnosť).

Medzi ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú vznik tohto ochorenia patria: vek, ženské pohlavie, znížené hladiny androgénov, fajčenie, časté využívanie zariadení s displejom, nosenie kontaktných šošoviek, užívanie niektorých medikamentov (napr. antidepresíva, b-blokátory), ako aj iné ochorenia (Sjögrenov syndróm, či reumatoidná artritída a pod.).

Rexon Eye Banner

Medzi najčastejšie symptómy „suchého oka“ patria:

+ ranné zlepené oči
+ iritácia/pálenie/rezanie
+ pocit cudzieho telesa/piesku
+ časté slzenie
+ rozmazané videnie
+ intolerancia kontaktných šošoviek
+ fotofóbia (svetloplachosť)

Aké príznaky najčastejšie spozoruje ošetrujúci lekár:

+ erózie rohovky
+ hyperémia spojovky
+ hyperosmolarita
+ známky zápalu
+ poškodenie povrchu oka
+ začervenanie a strata jasu
+ nestabilita slzného filmu

Zbavte sa suchého oka terapiou REXON - EYE

Do dnešných dní existovali len veľmi obmedzené liečebné postupy na kompenzáciu syndrómu suchého oka, ktoré nemali stabilné a trvalé výsledky. Prelomovú terapiu, overenú klinickými štúdiami, ktoré potvrdili aj dlhodobý účinok priniesol až prístroj REXON – EYE. Navyše ide o mimoriadne komfortnú, neinvazívnu, bezbolestnú a relaxačnú terapiu.

Ako funguje REXON - EYE?

REXON - EYE je špičkové, neinvazívne a dlho trvajúce ošetrenie suchého oka pre všetky typy tohto syndrómu. Vďaka stimulácii metabolizmu a prirodzenej regenerácie buniek dosahuje REXON - EYE veľmi priaznivé a dlhodobé výsledky. O mimoriadnom účinku REXON-EYE svedčia nielen spokojní klienti v našom centre, ale aj tisícky pacientov po celom svete. Pozitívne výsledky sa neprejavia len v subjektívnom pocite pacienta, ale aj v objektívnych meraniach ako napríklad Schirmerov test, či test zameraný na čas rozpadu sĺz (TBUT).

Princípom účinku REXON-EYE je QMR® kvantová molekulárna rezonancia, ktorá vytvára slabý striedavý elektrický prúd pri frekvenciách (spektrum frekvencií od 4 MHz do 64 MHz), ktoré sú v rezonancii s väzbami molekulárnych tkanív.

Výhody REXON-EYE:

+ Výsledky sa dostavia už po prvom ošetrení a sú dlhodobé.
+ Ošetrenie je vhodné a účinné na všetky typy suchého oka.
+ Celé ošetrenie je neinvazívne a bezbolestné s relaxačným účinkom.

Viditeľný účinok už za 4 týždne

Liečba pozostáva z vyšetrenia a zo štyroch 20-minútových sedení v týždenných intervaloch, pričom celé ošetrenie je neinvazívne, relaxačné a vedie k dlhodobej úľave oka.

Pacientom so Suchým okom sa odporúča aj po absolvovaní terapie dodržiavať zásady všeobecnej hygieny zraku, ako je časté vetranie, používanie zvlhčovačov vzduchu, pobyt na čerstvom vzduchu, dostatočný príjem tekutín, obmedzenie konzumácie alkoholu a fajčenia.

Ak aj Vás trápi Suché oko, objednajte sa k nám a zbavte sa nepríjemných pocitov syndrómu suchého oka.

Cenník takéhoto ošetrenia nájdete tu. Na ošetrenie sa môžete objednať na našom tel.č. 02/60 20 15 11, prípadne cez náš kontaktný formulár tu.

Pozeráte sa na svet cez okuliare?

okuliare

Radi Vám pomôžeme.

OBJEDNAJTE SA ONLINE

Zverte svoje oči do rúk tým najskúsenejším.

POZÝVAME VÁS NA BEZPLATNÚ PREZENTÁCIU
NA TÉMU LASEROVÉ OPERÁCIE OČÍ

Naši odborníci Vám radi odpovedia na všetky otázky.

KEDY JE ĎAĽŠIA PREZENTÁCIA?