SMART PULSE

NOVINKA - Smart Pulse technológia

Spustením technológie SmartPulse si spoločnosť   Schwind upevnila postavenie lídra v oblasti refrakčnej chirurgie. Technológia SmartPulse je inovatívny prvok na urýchlenie získania zrakovej ostrosti po zákroku excimerovým laserom.

Smart Pulse

V prvej fáze zákroku odstráni excimerový laser dioptrie. V druhej fáze zákroku zabezpečí technológia SmartPulse vyhladenie rohovky do maxima. Vďaka tomu získava klient vynikajúce hodnoty zrakovej ostrosti. Táto inovácia taktiež minimalizuje pooperačný diskomfort.

Štartovacím bodom pre vývin technológie SmartPulse bolo poznanie, že hladšia rohovka má pozitívny efekt na videnie, obzvlášť v prvých dňoch po zákroku. SmartPulse optimalizuje hladkosť povrchu rohovky.

Technoloógia SmartPulse zlepšuje kvalitu videnia v počiatočných fázach po zákroku a znižuje diskomfort pri všetkých operačných metódach, či už hĺbkových alebo povrchových. Efekt veľmi hladkej rohovky je najzreteľnejší pri povrchových metódach. Výstupy zo zákrokov vykonanných na viac ako 1000 očiach dokumentujú mimoriadne vysokú účinnosť SmartPulse technológie.

Pozeráte sa na svet cez okuliare?

okuliare

Radi Vám pomôžeme.

OBJEDNAJTE SA ONLINE

Zverte svoje oči do rúk tým najskúsenejším.

POZÝVAME VÁS NA BEZPLATNÚ PREZENTÁCIU
NA TÉMU LASEROVÉ OPERÁCIE OČÍ

Naši odborníci Vám radi odpovedia na všetky otázky.

KEDY JE ĎAĽŠIA PREZENTÁCIA?